"Myślałem, że to ściema". Efektowny gol nie dał zwycięstwa Niecieczy. Wisła zdążyła odpowiedzieć [WIDEO]

Nieciecza zremisowała u siebie z Wisłą Kraków 2:2. Ozdobą spotkania był gol Piotr Wlazło.
Do przerwy prowadzili gospodarze. W 28. minucie do bramki trafił Radwański, który mocnym uderzeniem pokonał Biegańskiego.
Wisła wyrównała dziesięć minut po przerwie. Gruszkowski zagrał do Żukowa, a ten uderzeniem bez przyjęcia nie dał szans Losce.
Gospodarze szybko odzyskali prowadzenie. W 66. minucie z rzutu wolnego do bramki trafił Wlazło. Jego uderzenie było zaskakujące - kapitan gospodarzy praktycznie nie wziął rozbiegu.
- Ależ to zrobił z jednego kroku. Nawet myślałem, że to ściema, że udaje, że będzie strzelał, a zobaczymy uderzenie gracza lewonożnego. Tak też mógł myśleć bramkarz Wisły Kraków - komentował Wojciech Jagoda w Canal+.
Wisła doprowadziła do wyrównania w 90. minucie. Gola na wagę punktu dla gości strzelił Maciej Sadlok.
Marcin Karbowski31 Jul 2021 · 19:29
Źródło: Twitter, własne