Napoli wygrało z Torino i zostało liderem Serie A. Gol Piotra Zielińskiego [VIDEO]

Vlad1988/Shutterstock
SSC Napoli wygrało na wyjeździe z Torino FC 3:1 w siedemnastej kolejce Serie A. Jedną z bramek zdobył Piotr Zieliński.
Reprezentant Polski wpisał się na listę strzelców w 25 minucie. Po podaniu Jorginho, pomocnik wyszedł sam na sam z golkiperem rywali i umieścił piłkę w siatce.
To czwarty gol naszego zawodnika w lidze włoskiej w tym sezonie.
Wcześniej dla neapolitańczyków trafił Kalidou Koulibaly, a pięć minut po goli Zielińskiego na 3:0 podwyższył Marek Hamsik.
W 64 minucie kontaktową bramkę dla gospodarzy zdobył Andrea Belotti.
Sześć minut później Piotr Zieliński opuścił boisko.
Napoli dzięki zwycięstwu z 42 punktami na koncie zostało liderem Serie A. Torino z kolei ma o dziewiętnaście "oczek" mniej i plasuje się na dziewiątej pozycji.