Napoli. Remis z Sassuolo. Milik tym razem bez gola

Remis Napoli z Sassuolo. Milik tym razem bez gola
Anton_Ivanov/Shutterstock
Piłkarze US Sassuolo Calcio zremisowali u siebie z SSC Napoli 1:1 (0:0) w przedostatnim niedzielnym meczu 27. kolejki rozgrywek włoskiej Serie A.
Na Mapei Stadium - Citta del Tricolore w Reggio nell'Emilia spotkanie z ławki rezerwowych rozpoczęli Piotr Zieliński oraz Arkadiusz Milik. Napastnik reprezentacji Polski dwadzieścia minut po zmianie stron zastąpił Simone Verdiego.
Siedem minut po przerwie prowadzenie gospodarzom zapewnił w zamieszaniu pod bramką gości Domenico Berardi. Dopiero cztery minuty przed końcem wyrównał technicznym uderzeniem w długi róg Lorenzo Insigne.
Zespół z Kampanii po trzecim remisie w pięciu ostatnich spotkaniach pozostał na drugim miejscu w tabeli, ale traci już osiemnaście punktów do liderującego Juventusu Turyn.
"Neroverdi" natomiast podzielili się punktami z rywalami po raz drugi w trzech ostatnich meczach i znajdują się na dwunastej lokacie w klasyfikacji.