Napoli wyszarpało trzy punkty w meczu z Sassuolo. Asysta Zielińskiego, przytomny ruch Milika [WIDEO]

Fabrizio Andrea Bertani / shutterstock.com
SSC Napoli pokonało US Sassuolo 2:1 (0:1) w wyjazdowym meczu 17. kolejki Serie A. Asystę w tym spotkaniu zaliczył Piotr Zieliński.
Gracze Gennaro Gattuso przez znaczną część starcia wyglądali bardzo przeciętnie. To gospodarze stwarzali więcej groźnych akcji.
Ich postawa przyniosła im wymierną korzyść. W 29. minucie Hamed Traore dał gospodarzom prowadzenie.
Goście odpowiedzieli niemal piętnaście minut po przerwie. Piotr Zieliński zagrał wtedy piłkę w kierunku pola karnego gospodarzy. Arkadiusz Milik przytomnie przepuścił futbolówkę, która trafiła do Allana - ten pewnym strzałem zdobył gola wyrównującego.
Gdy wydawało się, że mecz zakończy się wynikiem 1:1, Piotr Zieliński oddał strzał, po którym Napoli otrzymało rzut rożny. Po dośrodkowaniu do piłki dopadł Elif Elmas, który z bliska zdobył zwycięskiego gola.