Napoli zwyciężyło w bitwie o Włochy! Decydujące trafienie Koulibaly'ego w samej końcówce meczu! [VIDEO]

Gennaro Di Rosa / Shutterstock.com
Napoli wygrało z Juventusem 1:0 (0:0) w wyjazdowym meczu 34. kolejki Serie A. W spotkaniu wystąpili Arkadiusz Milik oraz Piotr Zieliński.
Całą naszą relację z tego spotkania możecie przeczytać TUTAJ.
W pierwszej połowie nie zobaczyliśmy bramek, choć obie drużyny miały okazję do strzelenia gola. Ze strony mistrzów Włoch najlepszą miał Miralem Pjanić, ale piłka po jego strzale z rzutu wolnego odbiła się od słupka.
Kilka minut później odpowiedziało Napoli. W jednej akcji Rui zmusił Gianluigiego Buffona do interwencji, zaś w drugiej Hamsik z bliskiej odległości nie zdołał oddać choćby celnego strzału.
W końcówce pierwszej części gry goście zdołali wbić piłkę do bramki gospodarzy, ale sędzia nie uznał tego gola. Arbiter słusznie dopatrzył się pozycji spalonej Insigne.
Drugą połowę trener Allegri zaczął od drugiej zmiany - za Dybalę wszedł Cuadrado. Wcześniej, już w 11. minucie, kontuzjowanego Chielliniego zmienił Lichtsteiner.
Po kwadransie drugiej części meczu na boisku pojawił się Arkadiusz Milik, który zmienił Driesa Mertensa.
Kilka minut później na murawę wszedł także Piotr Zieliński, który zastąpił Marka Hamsika.
W drugiej połowie wydawało się, że mecz zakończy się bezbramkowym remisem. Jednak w końcówce goście zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. W 90. minucie decydującą bramkę zdobył Kalidou Koulibaly.
Dzięki temu trafieniu Napoli wygrało 1:0 i zmniejszyło przewagę Juventusu do jednego punktu.
W ekipie gospodarzy Wojciech Szczęsny spędził cały mecz na ławce rezerwowych.