Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

NBA. Dojdzie do wymiany między Los Angeles Lakers a New Orleans Pelicans

Los Angeles Lakers
Źródło zdjęcia: https://www.flickr.com/photos/rmtip21

Los Angeles Lakers pozyskają Anthony'ego Davisa. Klub z Kalifornii uzgodnił warunki wymiany, w której do New Orleans Pelicans trafi aż trzech Jeziorowców i wybory w przyszłych draftach - donosi Adrian Wojnarowski z "ESPN".

Strony uzgodniły szczegóły wymiany. Anthony Davis, który koniecznie chciał odejść, trafi do Lakers, gdzie będzie grał u boku LeBrona Jamesa. Pelicans natomiast pozyskają trzech graczy. Klub z Kalifornii odda Lonzo Balla, Brandona Ingrama i Josha Harta. Dodatkowo klub z Nowego Orleanu otrzyma trzy wybory w pierwszej rundzie draftu, w tym numer cztery w tegorocznym.

Według doniesień, Lakers starali się o Davisa już od wielu miesięcy. Jeszcze przed tym, zanim center oficjalnie powiedział, że chce opuścić Pelicans. Walczyli o niego jeszcze bardzo mocno Boston Celtics, ale negocjacje załamały się w momencie, kiedy klub z Massachusetts wykluczył możliwość oddania do Pelicans Jaysona Tatuma.

Źródło: asinfo.
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Brak ryzyka na start

Gra bez podatku i "Pakiet Pudziana"

Kod rejestracyjny: MEGABONUS530

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.