New York Red Bulls pokonało Los Angeles FC

newyorkredbulls.com
Piłkarze New York Red Bulls pokonali przed własną publicznością Los Angeles FC 2:1 (1:0) w meczu amerykańskiej ligi MLS.
Pierwszy gol na Red Bull Arena padł dopiero w 39. minucie. Wówczas gospodarze spotkania objęli prowadzenie za sprawą trafienia Daniela Royera.
Po zmianie stron przyjezdni zdołali doprowadzić do wyrównania. W 53. minucie Diego Rossi wykorzystał dośrodkowanie Carlosa Veli i pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali.
Bramkę na wagę zwycięstwa New York Red Bulls zdobył Daniel Royer, który dzięki podaniu Bradleya Wrighta-Phillipsa umieścił futbolówkę w siatce.
Podopieczni Chrisa Armasa zajmują obecnie drugie miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej, natomiast zawodnicy Boba Bradleya plasują się na czwartej pozycji w tabeli Konferencji Zachodniej.