Neymar, Cavani i Meunier dali siódme zwycięstwo PSG mecz w sezonie

charnsitr / shutterstock.com
W 7. kolejce Ligue 1 Paris-Saint Germain pokonała u siebie Stade de Reims 4:1. Gospodarze prowadzą w tabeli z kompletem punktów.
Goście spotkanie zaczęli znakomicie i niespodziewanie od 2. minuty prowadzili. Na listę strzelców wpisał się Xavier Chavalerin.
Gospodarze szybko jednak opanowali sytuację. Zaledwie trzy minuty później wyrównał Edinson Cavani. Paryżanie jeszcze przed przerwą prowadzili dwoma bramkami po trafieniach Neymara z rzutu karnego oraz ponownie Cavaniego.
W drugiej połowie wynik spotkania na 4:1 ustalił Thomas Meunier. Belgijski obrońca trafił do siatki w trzecim kolejnym meczu.
PSG prowadzili w tabeli Ligue 1 z kompletem 21 punktów. Remis jest natomiast na czternastej pozycji z dorobkiem 8 punktów.