Neymar w świetnej formie przed mundialem! Tym razem zabawił się z obroną Austrii [VIDEO]

alphaspirit / shutterstock
Brazylia wygrała z Austrią 3:0 w ostatnim meczu towarzyskim przed mistrzostwami świata w Rosji.
Strzelanie rozpoczął Gabriel Jesus w 36 minucie. Marcelo uderzał z dystansu, po rykoszecie piłka trafiła pod nogi napastnika Manchesteru City, a ten nie miał problemów z pokonaniem golkipera rywali w sytuacji sam na sam.
W 63 minucie prowadzenie podwyższył Neymar. Gwiazdor PSG zabawił się z obroną Austrii w polu karnym, najpierw w fantastyczny sposób mijając defensora, a potem posyłając piłkę między nogami interweniującego bramkarza.
To drugi gol byłego napastnika Barcelony w drugim meczu reprezentacji, odkąd wrócił po kontuzji stawu skokowego.
Sześć minut później było już 3:0. Tym razem kapitalną akację Brazylii w sytuacji sam na sam wykończył Philippe Coutinho.