Nice 1. liga: GKS Katowice przegrał ze Stalą Mielec

Mcshadypl, wikipedia
Stal Mielec przed własną publicznością pokonała GKS Katowice 3:2 w pierwszym niedzielnym meczu 9. kolejki Nice 1. ligi.
Gospodarze spotkania już w pierwszej połowie zapewnili sobie wysokie prowadzenie. W 2. minucie pierwszego gola dla mielczan strzelił Krzysztof Kiercz. Kolejne trafienia na rzecz Stali zapisali na swoje konta Michał Janota w 33. oraz Dejan Djermanović w 38. minucie.
Goście z Katowic w drugiej części starcia zdołali dwukrotnie odpowiedzieć na gole rywali. Najpierw w 50. minucie bramkę dla "GieKSy" zdobył Łukasz Zejdler, a następnie w 86. minucie na listę strzelców wpisał się Armin Cerimagic.
Zespół prowadzony przez Zbigniewa Smółkę zajmują piąte miejsce w tabeli Nice 1. ligi, z kolei GKS plasuje się na piętnastej pozycji.