Nice 1. Liga: GKS Tychy uratował w końcówce remis w Chorzowie

Tomaszek tomaszek, wikipedia
Ruch Chorzów zremisował przed własną publicznością z GKS-em Tychy 2:2 (1:0) w jedynym czwartkowym zaległym spotkaniu siódmej kolejki rozgrywek Nice 1. Ligi.
Prowadzenie gospodarzom zapewnił niespełna kwadrans przed przerwą precyzyjnym płaskim strzałem z pola karnego Maciej Urbańczyk. Podwyższył trzynaście minut po zmianie stron Artur Balicki.
Dopiero dwie minuty przed końcem kontaktowego gola mocnym uderzeniem z narożnika pola karnego zdobył Dawid Abramowicz. Goście poszli za ciosem i już w doliczonym czasie wyrównał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzałem pod poprzeczkę Łukasz Matusiak.
Podopieczni Jurija Szatałowa po drugim remisie w sezonie przesunęli się na dziesiąte miejsce w tabeli. "Niebiescy" wciąż z ujemnym dorobkiem zamykają klasyfikację zaplecza LOTTO Ekstraklasy.