Nice 1. Liga: Raków lepszy od Puszczy

YouTube
Raków Częstochowa wygrał u siebie z Puszczą Niepołomice 3:1 w pierwszym niedzielnym meczu 19. kolejki Nice 1. Ligi.
Gospodarze prowadzili od 22. minuty po golu Huberta Tomalskiego. Po przerwie drugą bramkę zdobył dla nich Jose Embalo.
W 86. minucie kontaktowego gola dla przyjezdnych strzelił Michał Czarny. W doliczonym czasie gry zwycięstwo Rakowa przypieczętował Adam Czerkas.
Po tej wygranej beniaminek zajmuje trzecie miejsce w tabeli ze zdobytymi 32 punktami. W następnej kolejce, która zostanie rozegrana już w marcu przyszłego roku, zmierzy się na wyjeździe z liderującą Chojniczanką Chojnice.
Natomiast podopieczni Tomasza Tułacza plasują się na dziewiątej pozycji i mają na swoim koncie 26 „oczek”. Ich kolejnym rywalem będzie GKS Katowice.