Nice 1. Liga: Ruch Chorzów pokonał Odrę Opole

asinfo
Ruch Chorzów wygrał przed własną publicznością z Odrą Opole 3:1 (1:0) w niedzielnym meczu 15. kolejki rozgrywek Nice 1. Ligi.
Prowadzenie "Niebieskim" zapewnił po jedenastu minutach gry Marcin Kowalczyk. Wyrównał osiemnaście minut po zmianie stron Czech Jakub Habusta.
Niespełna kwadrans później drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Słowak Martin Baran i osłabienie przyjezdnych szybko wykorzystali czternastokrotni mistrzowie Polski.
Zaledwie trzy minuty później drugiego gola dla miejscowych strzelił Bośniak Bojan Markovic, a już w doliczonym czasie gry sukces przypieczętował jeszcze Bartosz Nowak.
"Niebiescy" po szóstej wygranej w sezonie nadal zamykają klasyfikację, natomiast beniaminek z Opola doznał czwartej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostał na czwartej pozycji w tabeli.