Eksperyment z Krychowiakiem? Brzęczek nawet o tym nie rozmawiał z zawodnikiem

Grzegorz Krychowiak
Źródło zdjęcia: Marcin Kadziolka / shutterstock.com

Grzegorz Krychowiak w rozmowie z serwisem "Sport.pl" przyznał, że reprezentacji Polski musi znacząco poprawić grę w defensywie.

Polski zespół zmaga się w ostatnim czasie z brakiem odpowiednich zawodników do gry na środku obrony. W związku z tym dziennikarze spekulują, że na tej pozycji może zagrać Grzegorz Krychowiak. Sam zawodnik jest gotowy na taki eksperyment. - Jeżeli selekcjoner będzie ode mnie tego oczekiwał, jestem do dyspozycji. Nie widzę żadnego problemu. Na razie nic o takiej zmianie nie wiem. Ani nie trenowaliśmy takiego wariantu, ani nie rozmawiałem o tym z selekcjonerem - stwierdził.

Pomocnik jednocześnie apeluje, by każdy przykładał się do swoich obowiązków w obronie. - Mamy problemy w strefie obronnej. Mówię strefie, bo bronimy całym zespołem. Każdy z nas, poczynając od napastnika, jest odpowiedzialny za grę w defensywie - ocenił.

Dla Krychowiaka dobra defensywa to podstawa do walki o zwycięstwo. - W tym aspekcie musimy zrobić postęp. Wrócić do tego, co było, do tych najlepszych lat reprezentacji, kiedy przez skuteczną obronę, dzięki walce jeden za drugiego, osiągaliśmy dobre wyniki. Może nie były one spektakularne, ale pewnie ogrywaliśmy rywali - dodał.

Źródło: sport.pl

Dyskusja

2
18 lis 2018 | 17:48
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Najlepszym eksperymentem z Krychowiakiem byłoby nie powoływanie go do Kadry. taki eksperyment popieram.
18 lis 2018 | 10:27
+5
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Kompletnie nic nie wnosi do kadry.
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})

Strzelcy {{title}} - Liga Narodów UEFA

#
Zawodnik
Bramki(karne)
Asysty
Bramki
Asysty
Żółte kartki
Czerwone kartki
Łącznie
1
6 (0)
2
6 (1)
3
5 (0)
4
5 (0)
5
5 (0)
{{$index + 1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_2}}
{{player.value_3}}
Ranking

Bukmacherzy

Tylko na Meczyki.pl: Największa oferta na rynku! Podczas rejestracji wpisz kod MEGABONUS. Kliknij w "Sprawdź", aby zapoznać się ze szczególami.

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - kliknij w "sprawdź" i dowiedz się więcej.

Tylko na Meczykach: wpisz kod 60plnmeczyki a poza standardową ofertą powitalną, otrzymasz punkty, które można wymienić na nagrodę.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.