Niemieckie media oceniły grę Roberta Lewandowskiego. "Niezastąpiony"

Dziurek/Shutterstock
Bayern Monachium wygrał w Pucharze Niemiec z Energie Cottbus 3:1. Po meczu niemiecki media oceniły mistrzów Niemiec.
Lewandowski zdobył w tym starciu dwie bramki. Najpierw Polak otworzył wynik spotkania w 32. minucie, gdy z bliska dobił piłkę odbitą przez golkipera rywali. Zaś w drugiej połowie po strzale Goretzki piłka odbiła się od nogi napastnika, zaskakując bramkarza Energie Cottbus.
Dziennikarze ze "Sport.de" ocenili napastnika na "2.5" w skali 1-6 (1 to klasa światowa, a 6 występ poniżej krytyki). - Przy pierwszym golu miał bardzo łatwe zadanie, wystarczyło dobić piłkę po interwencji bramkarza. W drugiej połowie również trafił do siatki - napisano.
Z kolei w "Muenchen Abendzeitung" przyznano Polakowi "2". - W poniedziałek strzelił dwa klasyczne gole. W ostatnich 16 spotkaniach trafił do siatki aż 20 razy. Niezastąpiony - podkreślono w artykule.
Lewandowski został oceniony przez "Ran" również na "2". - Pierwszą sytuację zmarnował, ale potem już dwa razy trafiał do siatki. Przy jego drugim golu największe zasługi miał jednak chyba Leon Goretzka - podkreślono.
Najwyższe noty w zespole "Die Roten" zebrał Kingsley Coman.
Daniel Makarewicz13 Aug 2019 · 07:02
Źródło: sportowefakty.pl