Nieprawdopodobny gol w meczu. el. Ligi Konferencji. Niecodzienna asysta, ale czy… celowa? [WIDEO]

Twitter screen
W jednym z czwartkowych spotkań eliminacji Ligi Konferencji CFR Cluj zremisowało z Adaną Demirspor (1:1), a wyrównujący gol dla tureckiego zespołu padł po rzadko spotykanej akcji.
Już od 6. minuty Cluj prowadziło z Adaną 1:0, a na listę strzelców wpisał się Jefte Betancor. Taki wynik utrzymywał się przez większość spotkania.
Dopiero w 77. minucie meczu goście doprowadzili do remisu. I to jak! Akcję rozpoczął Benjamin Stambouli, który po chwili otrzymał znakomite podanie piętą od Cherifa Ndiaye i w kapitalny sposób sfinalizował akcję.
W tej sytuacji zagrało dosłownie wszystko. Można zastanawiać się, czy większe wrażenie robi asysta (dość przypadkowa?), czy może jednak sam strzał.
Więcej bramek już nie padło i mecz zakończył się remisem 1:1. Niesamowity gol Stambouliego może być niezwykle ważny, bo teraz Adana nie będzie musiała odrabiać strat na własnym terenie.
Stzelec gola to były zawodnik takich klubów jak Tottenham, PSG czy Schalke 04 Gelsenkirchen. Od 2021 roku reprezentuje Adanę Demirspor.
Adam Nowacki28 Jul 2023 · 08:21
Źródło: Twitter