Niesamowita seria Brazylii. Neymar poprowadził drużynę do zwycięstwa [WIDEO]

Xinhua / Press Focus
Reprezentacja Brazylii odniosła szóste zwycięstwo w eliminacjach do mistrzostw świata. Tym razem "Canarinhos" wygrali z Paragwajem 2:0.
Brazylijczycy objęli prowadzenie bardzo szybko. W 4. minucie Gabriel Jesus zacentrował z prawego skrzydła, piłkę w polu karnym przejął Neymar i spokojnym uderzeniem umieścił ją w bramce.
Goście mieli jeszcze kilka okazji, by podwyższyć wynik. Jeszcze w pierwszej połowie do siatki trafił Richarlison, ale jego gol nie został uznany z powodu spalonego.
Brazylijczycy ustalili wynik meczu już w doliczonym czasie drugiej połowy. Udział w golu znów miał Neymar, który pociągnął z piłką środkiem boiska, zagrał ją do Lucasa Paquety, a ten technicznym strzałem pokonał Antony'ego Silvę.
Brazylia rozpoczęła eliminacje do przyszłorocznego mundialu w nadzwyczajnym stylu. Po sześciu meczach ma na koncie komplet punktów i oczywiście prowadzi w tabeli. Paragwaj jest szósty.
Marcin Karbowski09 Jun 2021 · 07:15
Źródło: TVP Sport, Twitter