Niesamowite emocje w Madrycie! Real zremisował z Bayernem i awansował do finału Ligi Mistrzów! [VIDEO]

EFECREATA.COM/Shutterstock
Real Madryt zremisował 2:2 z Bayernem Monachium na Santiago Bernabeu i awansował do finału Ligi Mistrzów!
To był piorunujący początek spotkania w wykonaniu gości. Już w trzeciej minucie do siatki "Królewskich" trafił Kimmich. Mueller wrzucił piłkę pomiędzy bramkarza a obrońców, po chwili dopadł do niej wspomniany Kimmich i skierował ją obok bezradnego Navasa.
Radość Bawarczyków trwała raptem osiem. Marcelo dośrodkował z lewej strony boiska, a akcję w polu karnym zamknął niepilnowany Karim Benzema, który zdobył bramkę po strzale głową.
W końcówce doszło do kontrowersyjnej sytuacji. Ręką w polu karnym po dośrodkowaniu Kimmicha zagrywał Marcelo, ale sędzia nie zauważył tego nieprzepisowego zagrania.
Cóż za koszmarny to był początek drugiej połowy dla gości. Zaraz po wyjściu na boisko Tolisso fatalnie wycofuje piłkę do Ulreicha, ten nie wiedział, czy może ją złapać i próbował ją wybić wślizgiem, nie trafił w futbolówkę, do której dopadł Benzema i umieścił w pustej bramce.
Kilkanaście minut później do wyrównania doprowadził James Rodriguez. Kolumbijczyk najpierw uderzył, jego strzał został zablokowany przez Varane'a, ale potem ponownie dopadł do piłki i posłał ją do bramki gospodarzy.
Kolejne minuty były bardzo emocjonujące. Bawarczycy naciskali, mieli wiele okazji, ale ostatecznie nie potrafili strzelić trzeciego gola i to Real pojedzie do Kijowa na finał Ligi Mistrzów.