Niespodzianka na Stamford Bridge! Chelsea rozbita przez Bournemouth!

Youtube
Chelsea uległa u siebie AFC Bournemouth 0:3 (0:0) w środowym spotkaniu 25. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.
Na Stamford Bridge całe zawody z ławki rezerwowych obserwował Artur Boruc. "Wiśnie" objęły prowadzenie sześć minut po zmianie stron, kiedy to sytuację sam na sam wykorzystał Callum Wilson.
Trzynaście minut później po jego podaniu podwyższył w podobny sposób Junior Stanislas, a po kolejnych trzech minutach Nathan Ake z bliska skierował piłkę do siatki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
"The Blues" nie byli w stanie odpowiedzieć nawet honorowym trafieniem i doznali w ten sposób piątej porażki w sezonie i spadli na czwarte miejsce w tabeli.
Zespół z hrabstwa Dorset natomiast dzięki siódmej wygranej w bieżących rozgrywkach przesunął się na dziesiątą lokatę w klasyfikacji.