Niespodzianka w Monachium. Lewandowski strzela, ale Bayern tylko remisuje z Wolfsburgiem [VIDEO]

daykung/Shutterstock
Niespodzianka w Monachium. Choć Bayern schodził na przerwę przy dwubramkowym prowadzeniu, to ostatecznie tylko zremisował z Wolfsburgiem 2:2. Kolejnego gola strzelił Robert Lewandowski.
Mistrzowie Niemiec objęli prowadzenie w 33. minucie. W polu karnym szarżował Lewandowski, który minął Udokhaia, ale został szarpnięty przez gracza Wolfsburga. Decyzja mogła być tylko jedna - rzut karny. Do piłki podszedł sam poszkodowany i - rzecz jasna - trafił do siatki. To 27. jedenastka z rzędu wykorzystana przez Polaka.
Mistrzowie Niemiec podwyższyli prowadzenie w 42. minucie. Robben ruszył środkiem boiska i kropnął sprzed pola karnego. Piłka trafiła w jednego z obrońców Wolfsburga i wpadła do bramki.
W przerwie na boisku pojawił się Jakub Błaszczykowski. Jego wejście ożywiło ataki "Wilków". Goście zdobyli kontaktową bramkę w 56. minucie. Z rzutu wolnego strzelał Maximilian Arnold. Wydawało się, że Sven Ulreich nie będzie miał problemów ze złapaniem piłki lecącej w środek bramki, ale po jego dziwnej interwencji padł gol.
Wolfsburg doprowadził do wyrównania w 83. minuty. Z prawej strony dośrodkował Verhaegh, a piłkę głową do bramki wbił Didavi.
Bayern - Wolfsburg 2:2