Niespodziewany gość zakłócił mecz Sochana i spółki. Próbowała go złapać... klubowa maskotka [WIDEO]

Źródło: Twitter / @RTNBA
Podczas niedzielnego spotkania ekipy Jeremy'ego Sochana doszło do nietypowej sytuacji. W kontynuowaniu meczu przeszkodził niecodzienny gość.
W nocy z soboty na niedzielę odbyły się kolejne spotkania NBA. Wśród siedmiu meczów znalazło się również starcie zamykających tabelę Konferencji Zachodniej San Antonio Spurs z wiceliderami, drużyną Minnesota Timberwolves.
Niespodziewanie to podopieczni Gregga Popovicha odnieśli sukces. Spurs pokonali Timberwolves 113:112 i odnieśli drugie zwycięstwo z rzędu. Wcześniej Jeremy'emu Sochanowi i spółce udało się wygrać z Portland Trail Blazers.
Polak rozegrał dobre spotkanie. 20-latek spędził na parkiecie pół godziny, zdobywając w tym czasie 13 punktów. Koszykarz trafił pięć z dziewięciu rzutów z gry, dokładając do tego cztery zbiórki i dwie asysty.
Jeremy Sochan
Alonzo Adams/Pressfocus
Wydarzenia boiskowe przyćmił jednak zaskakujący incydent z pierwszej kwarty widowiska. W drugiej minucie na parkiet wleciał nietoperz. Złapać zagubione zwierzę postanowiła maskotka zespołu, The Coyote, która w tym celu... przebrała się w strój Batmana. Popularny komiksowy superbohater jest nazywany "Człowiekiem-Nietoperzem".
Sytuacja wyglądała komicznie. Uzbrojona w siatkę na motyle maskotka ganiała zwierzę po parkiecie, nierzadko spektakularnie się wywracając i wywołując uśmiech u kibiców.
Po kilku minutach nietoperza udało się jednak schwytać. The Coyote został nagrodzony za swój wyczyn owacją ze strony publiczności, a spotkanie mogło być kontynuowane.
San Antonio Spurs staną przed kolejną szansą podtrzymania zwycięskiej passy już we wtorek. Zagrają wówczas z Washington Wizards. Z kolei Minnesota Timberwolves zmierzą się tego samego dnia z ekipą Oklahoma City Thunder.
San Antonio Spurs - Minnesota Timberwolves 113:112 (23:36, 29:28, 28:26, 33:22)
Michał Boncler28 Jan · 14:54
Źródło: Twitter