Nietypowa scena w szlagierze Ekstraklasy. Piłkarz Legii nagle wyciągnął coś do jedzenia [WIDEO]

Nietypowa sytuacja w meczu Legii Warszawa z Rakowem Częstochowa. W roli głównej wystąpił Bartosz Slisz.
Spotkanie Legii z Rakowem było szlagierem dziewiątej serii Ekstraklasy. Zawodnicy robili wszystko, by w trakcie gry być w najlepszej dyspozycji.
Slisz zaskoczył swoim zachowaniem już w pierwszej połowie. Pomocnik Legii padł na boisku po starciu z Vladislavsem Gutkovskisem, a krótką przerwę w grze wykorzystał do tego, by się wzmocnić. 22-latek spożył żel energetyczny, który najwyraźniej cały czas miał przy sobie.
Szybki posiłek nie pomógł Sliszowi. Reprezentant Polski opuścił boisko już w 64. minucie. Legia przegrała 2:3.
Mistrzowie Polski zajmują dopiero czternaste miejsce w tabeli. Z siedmiu dotychczasowych meczów wygrali tylko trzy.
W czwartek Legia rozegra swój drugi mecz w fazie grupowej Ligi Europy. Jej rywalem będzie Leicester City.
Marcin Karbowski26 Sep 2021 · 10:36
Źródło: twitter