Niewiarygodne pudło w lidze hiszpańskiej! Nie trafił z pięciu metrów do całkowicie pustej bramki [WIDEO]

Screen z YT
Gerard Moreno z pewnością nie będzie dobrze wspominał sobotniego spotkania La Liga między Valencią oraz Villarrealem. Doświadczony napastnik już po kilkudziesięciu sekundach zaliczył jedno z największych pudeł tego roku.
"Żółta Łódź Podwodna" w ostatnim spotkaniu La Liga w 2022 roku mierzyła się z Valencią. Podopieczni Quique Setiena już po niespełna 40 sekundach powinni prowadzić przed własną publicznością.
Wówczas na prawej stronie znakomicie zachował się Alex Baena, który otrzymał świetne podanie i wyłożył futbolówkę Gerardowi Moreno. Temu ostatniemu pozostało tylko dopełnienie formalności.
Napastnik miał bowiem piłkę na piątym metrze, a przed sobą całkowicie pustą bramkę. Nie wykorzystał jednak tej sytuacji, uderzając obok słupka. Po chwili mógł tylko złapać się za głowę.
Zmarnowana okazja szybko zemściła się na Villarrealu. W 21. minucie prowadzenie Valencii dał doświadczony Edinson Cavani, ale gospodarze odpowiedzieli tuż przed przerwą.
Wówczas Moreno nieco zrehabilitował się za wcześniejsze pudło. Asystował przy trafieniu Chukwyeze, który w 45. minucie doprowadził do wyrównania. Rezultat 1:1 utrzymywał się niemal do samego końca.
Ostatecznie pudło napastnika Villarrealu nie miało większych konsekwencji, jeśli chodzi o końcowy wynik. W 88. minucie do siatki trafił bowiem Foyth, dając trzy punkty "Żółtej Łodzi Podwodnej".

Oto skrót meczu (pudło Moreno od 0:05):

Maciej Pietrasik31 Dec 2022 · 19:42