Oblany test Bayernu Monachium w meczu z drugoligowcem. Koszmarna druga połowa Bawarczyków

Ververidis Vasilis / Shutterstock.com
Bayern Monachium przegrał z 1.FC Nuernberg aż 2:5 (1:1) w meczu sparingowym, który był próbą generalną przed startem rundy wiosennej Bundesligi.
Do przerwy było 1:1. Bramkę dla drugoligowca strzelił Michael Frey, a stan rywalizacji wyrównał Alphonso Davies.
W przerwie trenerzy obu drużyn dokonali gruntownych zmian, wymieniając wielu zawodników. Jak się okazało, znacznie lepiej poradzili sobie zmiennicy 16. drużyny 2. Bundesligi.
Rywale Bawarczyków zdobyli w niej aż cztery gole, tracąc zaledwie jedną bramkę. Pierwszy kwadrans drugiej połowy przyniósł im aż trzy trafienia.
Dzisiejszy mecz był dla Bayernu wielkim testem przed powrotem ligowych rozgrywek. W spotkaniu nie wziął udziału Robert Lewandowski, który powraca do zdrowia po operacji pachwiny.