Obrońca Chelsea krytykuje Conte i nie rozumie taktyki swojego menedżera

daykung / Shutterstock.com
Chelsea w ostatniej kolejce Premier League tylko zremisowała z West Ham United 1:1. Antonio Rudiger przyznał, że nie potrafi zrozumieć taktyki, jaką stosuje jego trener, Antonio Conte.
"The Blues" prowadzili na Stamford Bridge po golu Azpilicuety do 73 minuty. Wówczas do wyrównania doprowadził Javier Hernandez. Chelsea pozostała na piątym miejscu w lidze, ale do czwartego Tottenhamu traci już dziesięć punktów.
Sądzę, że prosiliśmy się o to. Sądzę, że prosiliśmy się o stratę gola. Sprawiliśmy im prezent, to była chyba ich pierwsza okazja - stwierdził reprezentant Niemiec w rozmowie ze Sky Sports.
W drugiej połowie mogliśmy zakończyć ten mecz, strzelając kolejnego gola. Ale od kilku miesięcy tego nie potrafimy i dzieje się tak, że zazwyczaj tracimy - ocenił Antonio Rudiger.
Dla mnie ciężko to wyjaśnić. Nie rozumiem, dlaczego po objęciu prowadzenia, cofamy się i oddajemy rywalowi piłkę - zastanawiał się defensor "The Blues".
W następnej kolejce Chelsea zmierzy się z Southampton.