Obrońca Udinese nabawił się kontuzji uda

Paolo Bona/Shutterstock
Jens Stryger Larsen wrócił ze zgrupowania reprezentacji Danii z kontuzją uda - poinformowała oficjalna strona Udinese Calcio.
26-letni prawy obrońca urazu doznał pod koniec pierwszej połowy wyjazdowej konfrontacji z Czarnogórą, zakończonej zwycięstwem ekipy ze Skandynawii 1:0. Na razie nie wiadomo jeszcze jak długo potrwa jego przerwa w grze.
Wychowanek Broendby Kopenhaga w tym sezonie zaliczył pięć występów w drużynie z północy Włoch. Zdobył w nich jedną bramkę.
Zanim trafił do Udine bronił jeszcze barw FC Nordsjaelland oraz Austrii Wiedeń. Na swoim koncie ma siedem występów w kadrze Danii. Zdobył w nich jednego gola.
Udinese Calcio zajmuje aktualnie trzynaste miejsce w tabeli Serie A. Popularne "Zebry" w najbliższy weekend zagrają na wyjeździe przeciwko Fiorentinie.