Odjidja-Ofoe strzela dla Olympiakosu! Grecki klub walczy o Ligę Mistrzów [VIDEO]

16 sie 2017 | 22:38 18
Źródło zdjęcia: twitter.com/olympiacos_org

Vadis Odjidja-Ofoe zdobył bramkę dla Olympiakosu Pireus w pierwszym meczu IV rundy eliminacji do Ligi Mistrzów.

Olympiakos Pireus wygrał u siebie z NK Rijeka 2:1 w w pierwszym meczu IV rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. Goście objęli prowadzenie po golu Hebera w 42. minucie meczu.

Grecy rzucili się do odrabiania strat. Zmasowane ataki przyniosły skutek w 66. minucie, gdy Odjidja-Ofoe mocno uderzył na bramkę strzeżoną przez Simona Slugę. Belg przebywał na boisku do 79. minuty.

Zwycięska bramkę dla Olympiakosu w trzeciej minucie doliczonego czasu gry zdobył Romao.

Źródło: asinfo
Dyskusja 18
17 sie 2017 | 12:19
-2
Brawo Legia nie stać was na niego to sprzedaliście Boguś bybdał podwyżkę i by został a teraz robi gwiazdę w Olimpiacosie gdzie prowadzi Besik Hasi którą Łęgi prowadził w lidze było źle wręcz fatalnie Ale LM była i wiadomo jak to się skończyło Ale tak czy siak brawo Vadis jesteś najlepszym grubasem i silnym grubasem ???
17 sie 2017 | 11:15
+4
World Football chyba jest na bakier z geografią, przecież Rijeka to Chorwacja, a nie wiem czemu widzę hashtag Serbia...
17 sie 2017 | 09:21
+12
Mioduski i frajerskie władze Legii: dalej podpisujcie kurwa dżentelmeńskie umowy. jak kupicie gracza to od razu mu powiedzcie, że po jednym dobrym sezonie jak ktoś zapłaci mu więcej i da nam ochłapy to może odejść. brawo kurwa wy.... a Legia dziś odpadnie ze słabym tyraspolem. mogę się założyć
17 sie 2017 | 08:34
+1
Dobra akcja skrzydłem jak i wykończenie Odjidji. Co jak co ale Ofoe w Legii grał dobrze i tego nie można powiedzieć. Zdecydował się odejść trudno .
17 sie 2017 | 07:43
+3
Ktoś mi powie co chciał zrobić Pan z numerem 31 (czarny) z Olimpiakosu? :D
Odjidja strzelił a on podskoczył? żeby zablokować strzał czy o co chodzi? :D
17 sie 2017 | 08:04
+5
Odpowiem,bo wiem,że nie wszyscy tu są tak do końca pełnosprytni: podskoczył,gdyż nie chciał zablokować teoretycznego strzału po ''ziemi''.Większość takich akcji i strzałów wykańcza się właśnie po ''ziemi''.Dokładny procent takich strzałów z pewnością Pan T.Hajto ''obliczy'' i zapoda.Cierpliwości.
17 sie 2017 | 05:17
+2
Czarny Snajder :D
17 sie 2017 | 00:59
+2
Meczyk oglądałem i muszę powiedzieć że nieźle pod poprzeczkę przypierdolil. Kupon wciąż w grze więc dobrze
16 sie 2017 | 23:50
-15
Czy kogoś jeszcze interesuje ten czarnuch ?
17 sie 2017 | 07:59
+7
Mnie bardziej twoja stara.
17 sie 2017 | 12:21
0
tak mnie jest zajebisty czy nie wiesz tylko braki w Legii Bogusia i piniędzy nie ma by go zatrzymać Ale co ty możesz wiedzieć o Vadisie koleś ?
16 sie 2017 | 23:39
+24
Wszyscy ofensywni zawodnicy odchodzący z Legii strzelają ważne bramki w nowych drużynach xd
16 sie 2017 | 23:08
+9
A tak w ogóle to się chyba Odzidzi trochę schudło. Jednak można.
16 sie 2017 | 23:06
+19
A co z aklimatyzacją? Nie musi poznawać miasta, albo zgrać się z drużyną? To pokazuje jak obcokrajowcy traktują naszą ligę. Tam wchodzi i zap*erdala bo wie, że jak nie zagra dobrze to już może nie zagrać, a w polsce jak w lesie. Jak przyjedzie na trening to już jest wspaniały i tak bardzo zaangażowany. Trenerzy powinni dostać więcej zaufania od zarządu. U nas jak nie idzie to piłkarzy głaszcze się po główce, a w dupe dostaje trener. Smutne to, ale jak nie wezmą za mordę tych gwiazdeczek i nie zaczną ich ganiać i ze wszystkiego rozliczać to zawsze będziemy na obrzeżach piłkarskich.
16 sie 2017 | 22:51
+11
Szczerze mówiąc gówno mnie to obchodzi co innego jakby strzelał dla Polskiego zespołu... To teraz dla mnie taki sam zwykły piłkarz co jakiś facet grający w 5 lidze angielskiej...
16 sie 2017 | 22:50
+14
bramka ładna , ale ciekawe czy Go tak będą wielbić jak spie-doli od nich ?
16 sie 2017 | 22:43
+17
Muszę przyznać, że szczęka mi opadła w pierwszej chwili bo się nie spodziewałem aż takiej bramki :O Szkoda, że opuścił naszą ekstraklasę :/

Promocje bukmacherskie

Skorzystaj z bonusu 350PLN dla nowych graczy i korzystaj z ogromnej oferty i wysokich kursów
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów
Wpisz kod 'meczyki' i wpłać min. 100zł, a poza bonusem 100% do 600zł, otrzymasz też dodatkowych 50zł na start!
Postaw pierwszy zakład, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot utraconych środków. Załóż konto z Meczyków, aby otrzymać 110zł bez ryzyka.