Odjidja-Ofoe strzela dla Olympiakosu! Grecki klub walczy o Ligę Mistrzów [VIDEO]

alphaspirit / shutterstock
Vadis Odjidja-Ofoe zdobył bramkę dla Olympiakosu Pireus w pierwszym meczu IV rundy eliminacji do Ligi Mistrzów.
Olympiakos Pireus wygrał u siebie z NK Rijeka 2:1 w w pierwszym meczu IV rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. Goście objęli prowadzenie po golu Hebera w 42. minucie meczu.
Grecy rzucili się do odrabiania strat. Zmasowane ataki przyniosły skutek w 66. minucie, gdy Odjidja-Ofoe mocno uderzył na bramkę strzeżoną przez Simona Slugę. Belg przebywał na boisku do 79. minuty.

Zwycięska bramkę dla Olympiakosu w trzeciej minucie doliczonego czasu gry zdobył Romao.