Olympique Marsylia wygrała w Tuluzie

ninopavisic/Shutterstock
Toulouse FC uległ u siebie Olympique Marsylia 1:2 (1:1) w ostatnim niedzielnym meczu 29. kolejki rozgrywek francuskiej Ligue 1.
Prowadzenie gościom zapewnił po dziesięciu minutach gry Argentyńczyk Lucas Ocampos, który skierował piłkę do siatki po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Dziewięć minut później wyrównał z bliska Kongijczyk Firmin Ndombe Mubele.
Losy konfrontacji rozstrzygnął jedenaście minut przed końcem uderzeniem z kilku metrów Konstandinos Mitroglou. Grekowi znakomicie dogrywał w polu karnym Dimitri Payet.
Dzięki siedemnastej wygranej w sezonie zespół z Prowansji umocnił się na trzeciej pozycji w tabeli. Drużyna z Tuluzy doznała natomiast czternastej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostała tuż nad strefą spadkową klasyfikacji.