Olympique Marsylia zremisował z Angers SCO, dwa gole Mario Balotelliego

Hombrey, wikicommons
Olympique Marsylia zremisował z Angers SCO 2:2 (2:1) w sobotnim meczu 30. kolejki francuskiej ekstraklasy.
Dla gospodarzy dwa gole strzelił Mario Balotelli. Włoski napastnik po raz pierwszy wpisał się na listę strzelców w 4. minucie spotkania, a drugi raz udało mu się trafić do siatki rywali 12 minut później. Przy obu jego trafieniach asystował Lucas Ocampos.
Jeszcze przed przerwą przyjezdni zdobyli bramkę kontaktową. W 36. minucie sędzia podyktował rzut karny, którego na gola zamienił Thomas Mangani. Arbiter wskazał na wapno także w 76. minucie, a Mangani drugi raz skutecznie trafił z jedenastego metra.
Zespół "Les Phoceens" ma na koncie 48 punktów i zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli Ligue 1. Drużyna z Kraju Loary z dorobkiem 37 "oczek" plasuje się na 11. pozycji.