Ósme zwycięstwo Girondins Bordeaux w Ligue 1

PA, wikicommons
Girondins Bordeaux wygrał u siebie z Toulouse FC 2:1 w niedzielnym meczu 25. kolejki francuskiej Ligue 1. Drużyna z Matmut Atlantique ósme zwycięstwo w rozgrywkach zapewniła sobie w końcówce spotkania.
Gospodarze objęli prowadzenie już w drugiej minucie. Na listę strzelców wpisał się Toma Basić. Przyjezdni doprowadzili do remisu w drugiej połowie. Wyrównującą bramkę zdobył Yannick Cahuzac. Ostatnie słowo należało dla "Żyrondystów". W 82. minucie wygraną zapewnił im Jimmy Briand.
Po tym zwycięstwie podopieczni Erica Bedoueta mają 31 punktów i zajmują 13. miejsce w tabeli. W następnej kolejce podejmą EA Guingamp. Natomiast zespół prowadzony przez Alaina Casanovę plasuje się na 15. pozycji z 27 "oczkami" na koncie. Jego kolejnym rywalem będzie SM Caen.
Kamil Kaczmarek17 Feb 2019 · 18:25