PAOK Saloniki - Chelsea: Skromna wygrana gości. Wyniki meczu, składy, bramki

Chelsea wygrała w Salonikach po golu Williana
CosminIftode / shutterstock.com
W pierwszej kolejce grupy L Ligi Europy Chelsea FC pokonała na wyjeździe PAOK Saloniki 1:0. W drugim spotkaniu BATE Borysów wygrało na wyjeździe z MOL Vidi 2:0.
Londyńczycy zagrali Grecji m.in. bez Edena Hazarda, Davida Luiza i Mateo Kovacicia. Brak podstawowych graczy nie przeszkodził Chelsea w wygranej 1:0.
Zwycięską bramkę już w 7. minucie zdobył Willian, który wykorzystał sytuację sam na sam. Gospodarze mieli spore problemy, by zagrozić angielskiemu zespołowi. PAOK oddał tylko jeden celny strzał.
Od wygranej rozgrywki Ligi Europy rozpoczęli piłkarze BATE Borysów, pokonując na wyjeździe MOL Vidi 2:0.
Pierwsze trafienie dla gości zaliczył Jasse Tuominen, a wynik meczu ustalił pięć minut przed końcem Egor Filipenko.
W drugiej kolejce BATE zagra z PAOK-iem, a Chelsea będzie podejmować MOL Vidi.