PAOK Saloniki przegrał z Olympiakosem Pireus. Grał Karol Świderski

Giannis Papanikos / Shutterstock.com
AEK Ateny wygrał z OFI Kreta 3:0 (3:0), a PAOK Saloniki przegrał z Olympiakosem Pireus 0:1 (0:0) w meczach 25. kolejki greckiej ekstraklasy. W pierwszym spotkaniu zagrał Sebastian Szymański, a w drugim Karol Świderski.
W Atenach AEK pewnie pokonał OFI Kreta 3:0 (3:0). Dwa gole dla gospodarzy strzelił Daniele Verde, a jednego Petros Mantalos.
90 minut w stołecznym zespole rozegrał Damian Szymański. Dla polskiego pomocnika był to szósty występ w greckiej ekstraklasie, gdzie trafił w zimowej przerwie.
W innym niedzielnym spotkaniu PAOK Saloniki przegrał u siebie z Olympiakosem Pireus 0:1 (0:0). Decydująca okazała się bramka samobójcza Dimitrisa Giannoulisa na początku drugiej połowy.
Całe spotkanie w barwach gospodarzy rozegrał Karol Świderski. Dla napastnika to 23. występ w obecnych rozgrywkach.
W tabeli greckiej ekstraklasy liderem jest Olympiakos z dorobkiem 63 punktów. Drugie miejsce zajmuje PAOK, mając na koncie 58 punktów, a trzecie AEK Ateny (50 punktów). Drużyna OFI Kreta natomiast zajmuje szóstą lokatę, ma 31 punktów.