Trzecie z rzędu zwycięstwo Łudogorca. Grał Góralski

Dziurek / shutterstock.com
Łudogorec Razgrad wygrał na wyjeździe z drużyną Botewa Płowdiw 3:2 w niedzielnym meczu dziewiątej kolejki rozgrywek bułgarskiej Parva Ligi.
Na obiekcie im. Christo Botewa w podstawowym składzie przyjezdnych wybiegł na murawę Jacek Góralski. Pomocnik reprezentacji Polski zaliczył pełne spotkanie.
Dwubramkowe prowadzenie gospodarzom zapewnili po niespełna kwadransie gry Serkan Jusein i Todor Niedieliew. Trzynaście minut po zmianie stron kontaktowe trafienie z rzutu karnego uzyskał Rumun Cosmin Moti, a cztery minuty później wyrównał Południowoafrykańczyk May Mahlangu. Losy konfrontacji dopiero minutę przed końcem rozstrzygnął Marcelinho.
Łudogorec po trzecim zwycięstwie z rzędu umocnił się na trzeciej lokacie w klasyfikacji. Obrońcy tytułu tracą dwa punkty do drugiego w tabeli Lewskiego Sofia i prowadzącego CSKA Sofia.
Kamil Kaczmarek23 Sep 2018 · 21:55