Paskudny uraz Sergio Busquetsa. Piłkarz Interu Miami brutalnie potraktowany [WIDEO]

Screen Twitter
Inter Miami przegrał kolejne spotkanie towarzyskie. Najważniejszą informacją dla Amerykanów jest jednak kontuzja, którą odniósł Sergio Busquets.
W środę Inter Miami zmierzył się z Vissel Kobe. Japończycy pokonali zespół gości po serii rzutów karnych. W konkursie "jedenastek" wygrali 4:3, we wcześniejszej części meczu nie padła żadna bramka.
Od samego początku na placu gry prezentowali się między innymi Luis Suarez, Jordi Alba oraz Sergio Busquets. Ostatni z nich został jednak zmieniony jeszcze przed przerwą.
Było to podyktowane ostrym wejściem rywala, który brutalnie zaatakował kostkę reprezentanta Hiszpanii. Defensywny pomocnik nie był w stanie kontynuować gry i w 25. minucie zastąpił go Yannick Bright.
Co ważne, zawodnik Vissel Kobe nie otrzymał za swój faul nawet żółtej kartki. Na ten moment nie wiadomo, jak długo będzie musiał pauzować 35-latek. Prawdopodobnie nie wystąpi w ligowym meczu przeciwko Realowi Salt Lake, które zaplanowano na 22 lutego.
Busquets trafił do MLS po zakończeniu sezonu 2022/23 na zasadzie wolnego transferu z FC Barcelony. Do tej pory wystąpił w 20 oficjalnych spotkaniach amerykańskiego klubu.
Hubert Kowalczyk07 Feb · 14:20