Patryk Klimala z golem w MLS! Polski napastnik był bezwzględny [WIDEO]

Adam Starszyński / PressFocus
Patryk Klimala strzelił kolejnego gola w tym sezonie MLS. Polak trafił do bramki w meczu New York Red Bulls z Columbus Crew. Jego drużyna przegrała 1:2.
Klimala wyszedł na boisko w pierwszym składzie. Do bramki trafił w 25. minucie. Po zamieszaniu w polu karnym przejął piłkę na linii bramkowej i mocnym uderzeniem dał swojej drużynie prowadzenie.
Polak grał do 67. minuty, gdy zmienił go Tom Barlow. Po jego zejściu z boiska Crew strzelił oba gole. W 74. minucie wyrównał Darlington Nagabe, blisko kwadrans później zwycięskie trafienie zanotował Miguel Berry.
Klimala traił do klubu z Nowego Jorku w kwietniu. W tym sezonie w osiemnastu meczach strzelił pięć goli i zaliczył pięć asyst.
Drużyna Polaka zajmuje jedenaste miejsce w tabeli konferencji wschodniej. W 22 meczach zdobyła 23 punkty.
Marcin Karbowski15 Sep 2021 · 08:08
Źródło: twitter