Pewne wyjazdowe zwycięstwo Kansas City

Ryan Knapp / wikicommons
Sporting Kansas City pokonał na wyjeździe Vancouver Whitecaps 4:1 w środowym meczu amerykańskiej Major League Soccer.
Po pierwszej połowie prowadzili gospodarze. Tuż przed przerwą gola strzelił Felipe. W 62. minucie było 1:1. Na listę strzelców wpisał się Yohan Croizet.
Końcówka meczu należała do gości. Drugiego gola dla nich strzelił Daniel Salloi. W doliczonym czasie gry Węgier zdobył jeszcze jedną bramkę, a chwilę wcześniej trafił także Gianluca Busio.
Sporting zajmuje drugie miejsce w Konferencji Zachodniej z 56 punktami na koncie. W następnym meczu zagra na wyjeździe z FC Dallas.
Natomiast zespół Kanady plasuje się na ósmej pozycji ze zdobytymi 43 "oczkami". Jego kolejnym rywalem będzie na wyjeździe Los Angeles FC.