Pewne zwycięstwo Legii w Pucharze Polski

asinfo
W 1/8 finału Pucharu Polski Chrobry Głogów przegrał na własnym boisku z Legią Warszawa 0:3. Zespół z LOTTO Ekstraklasy awansował do ćwierćfinału.
Zdecydowanym faworytem meczu byli mistrzowie Polski. Legia w ostatnich pięciu meczach ligowych przegrała tylko raz. Chrobry natomiast nie wygrał ani razu.
Aktualna forma obu zespołów potwierdziła się na boisku. Piłkarze ze stolicy już w pierwszej połowie wypracowali sobie dwubramkowe prowadzenie.
Po pół godzinie gry na listę strzelców wpisał się Michał Kucharczyk, który wykorzystał podanie Chrisa Philippsa i pokonał golkipera gospodarzy płaskim strzałem.
W 36. minucie Legia wygrywała 2:0 po golu Cafu. Brazylijczyk uderzył precyzyjnie sprzed pola karnego i Sławomir Janicki nie miał szans.
Cafu ponownie trafił w 82. minucie i ustalił wynik spotkania na 3:0. Raz jeszcze oddał strzał z dystansu.
Podopieczni Ricardo Sa Pinto rywala w 1/4 finału Pucharu Polski poznają w losowaniu.
Jakub Kreśliński05 Dec 2018 · 22:25