Pewna wygrana Liverpoolu! "The Reds" rozbili Leeds United [WIDEO]

Liverpool odniósł pewne zwycięstwo w czwartej kolejce Premier League. "The Reds" pokonali Leeds United 3:0.
Wynik spotkania otworzył Mohamed Salah. Egipcjanin odnalazł się w polu karnym i wykorzystał podanie Trenta Alexandra-Arnolda. Był to setny gol napastnika Liverpoolu w Premier League.
Kilka minut później Salah podał do Thiago Alcantary, który pewnym strzałem skierował piłkę do bramki. Gol jednak nie został uznany ze względu na pozycję spaloną.
Po przerwie Fabinho podwyższył prowadzenie. Brazylijczyk odnalazł się w polu karnym po wrzutce z rzutu rożnego i na raty pokonał Illana Mesliera.
Od 60. minuty Leeds grało w dziesiątkę. Pascal Struijk wyleciał z boiska za brutalny faul na Harveyu Elliotcie.
W doliczonym czasie gry wynik spotkania ustalił Sadio Mane.
Liverpool wygrał 3:0 i wskoczył na trzecie miejsce w lidze. Leeds jest siedemnaste. W następnej kolejce podopieczni Juergena Kloppa zagrają z Crystal Palace. "Pawie" czeka starcie z Newcastle.
Adam Kłos12 Sep 2021 · 19:28