Pewne zwycięstwo Manchesteru City. Bournemouth zbyt słabe na mistrza Anglii

katatonia82 / shutterstock.com
„Obywatele" dość pewnie wygrali domowy mecz z Bournemouth i umocnili się na pozycji lidera. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1.
W 14. minucie wynik spotkania dla gospodarzy otworzył Bernardo Silva. Do remisu tuż przed przerwą doprowadził Calum Wilson.
W 57. minucie drugą bramkę dla City zdobył Raheem Sterling. Zwycięstwo przypieczętował w końcówce Ilkay Gundogan. Manchester City w 14 kolejkach nie poniósł ani jednej porażki.
Po tej wygranej podopieczni Pepa Guardioli są liderem tabeli ze zdobytymi 38 punktami. W następnej kolejce zagrają na wyjeździe z Watford FC. Natomiast zespół prowadzony przez Eddie'go Howe'a plasuje się na dziewiątej pozycji i ma na swoim koncie 20 „oczek". Jego kolejnym rywalem będzie Huddersfield Town.
Kacper Dąderewicz01 Dec 2018 · 18:06