Pewne zwycięstwo Manchesteru United. "Czerwone Diabły" pokonały Burnley

Francesco Scaccianocce
Manchester United wygrał z Burnley w 20. kolejce Premier League. Mecz na Old Trafford zakończył się wynikiem 3:1 (3:1).
Wynik spotkania otworzył Scott McTominay. Pomocnik trafił do siatki w 8. minucie gry. Wówczas uderzył z 16. metra i zaskoczył bramkarza rywali.
"Czerwone Diabły" poszły za ciosem. W 27. minucie było już 2:0. Samobójcze trafienie zanotował Ben Mee, który niefortunnie interweniował przed własną bramką.
Kolejny cios zadał Cristiano Ronaldo. Portugalczyk z bliska dobił piłkę po tym, jak ta wcześniej trafiła od słupka bramki Burnley.
Przyjezdni nie złożyli broni i jeszcze przed przerwą zdobyli gola. Aaron Lennon uderzył tuż przy słupku i dał iskierkę nadziei swojej drużynie.
W drugiej połowie gospodarze spuścili z tonu. Kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku i nie dali rozwinąć skrzydeł rywalom.
Ostatecznie "Czerwone Diabły" zainkasowały trzy punkty. Dzięki temu na swoim koncie mają 31 "oczek" i plasują się na szóstym miejscu w tabeli.
Daniel Makarewicz30 Dec 2021 · 23:07