Pewne zwycięstwo Orlando City, świetna seria trwa nadal

YouTube
Orlando City Soccer Club pokonał u siebie Real Salt Lake City 3:1 (0:1) w jedynym niedzielnym meczu 10. kolejki rozgrywek Major League Soccer.
Na Orlando City Stadium do przerwy lepsi byli goście, którym prowadzenie po dwunastu minutach gry zapewnił Corey Baird. Po zmianie stron jednak miejscowi w niespełna dwa dwadzieścia minut odrobili straty z nawiązką.
Wyrównał Dom Dwyer, a później do siatki przyjezdnych celnie przymierzyli Senegalczyk Lamine Ludovic Sane oraz Peruwiańczyk Yoshimar Yotun. Dzięki szóstej wygranej z rzędu zespół z Florydy umocnił się na trzeciej pozycji w Konferencji Wschodniej.
Drużyna z Utah doznała natomiast drugiej kolejnej porażki i zajmuje aktualnie dziewiątą lokatę w tabeli Konferencji Zachodniej.