Pewne zwycięstwo Portland Timbers

Keeton Gale/Shutterstock
Zawodnicy Portland Timbers pokonali na własnym stadionie Colorado Rapids 2:0 (1:0) w niedzielnym meczu amerykańskiej ligi MLS.
Na Providence Park gospodarze objęli prowadzenie tuż przed zakończeniem pierwszej połowy. W 45. minucie Sebastian Blanco zagrał do Jeremy'ego Ebobisse, a 21-letni napastnik zdołał wpakować futbolówkę do siatki.
W 65. minucie prowadzenie Portland Timbers powiększył Diego Valeri. Argentyński pomocnik wykorzystał piłkę, którą dośrodkował mu Sebastian Blanco i pewnym strzałem pokonał Tima Howarda.
Drużyna Giovanniego Savarese'a wygrała 12. spotkanie w tym sezonie, ma na koncie 44 punkty i zajmuje 5. miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej.
Piłkarze Anthony'ego Hudsona zanotowali 15. porażkę w rozgrywkach i z dorobkiem 24 "oczek" plasuje się na przedostatniej, 11. pozycji.
W następnej kolejce ekipa "Drwali" zagra z Houston Dynamo, natomiast "Rapids" zmierzą się z Atlantą United.
Kamil Kaczmarek09 Sep 2018 · 08:49