Pewne zwycięstwo QPR, gol Wszołka

MediaPictures.pl / shutterstock.com
Zawodnicy Queens Park Rangers pokonali przed własną publicznością Ipswich Town 3:0 (2:0) w meczu 24. kolejki Championship.
Mecz w wyjściowej jedenastce gospodarzy rozpoczął Paweł Wszołek, który w 30. minucie wpisał się na listę strzelców, otwierając tym samym wynik spotkania. Polak zanotował 17. ligowy występ w tym sezonie i zdobył trzecią bramkę.
Dla QPR trafiali jeszcze Joel Lynch w 34. minucie oraz Nahki Wells w 75. minucie.
Całe spotkanie na ławce rezerwowych drużyny przyjezdnej przesiedział polski bramkarz, Bartosz Białkowski.
Podopieczni Steve'a McClarena plasują się na 8. pozycji w ligowej tabeli i mają na koncie 37 punktów. Gracze Paula Lamberta z dorobkiem 15 "oczek" plasują się na ostatniej, 24. lokacie.