Pewne zwycięstwo Śląska Wrocław w Bielsku-Białej. Pierwszy gol Marcela Zylli w Ekstraklasie

Krzysztof Dzierzawa
Śląsk Wrocław pokonał na wyjeździe Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0 w sobotnim meczu PKO Ekstraklasy. Swoją premierową bramkę w polskiej lidze zdobył Marcel Zylla.
Wychowanek Bayernu Monachium, który trafił do Śląska latem tego roku na zasadzie wolnego transferu, ustalił wynik spotkania w drugiej połowie, popisując się precyzyjnym uderzeniem z pierwszej piłki.
Wcześniej, już w czwartej minucie gry, na prowadzenie wyprowadził wrocławian Robert Pich. Dla Słowaka było to już piąte trafienie w lidze w tym sezonie.
Dzięki dzisiejszej wygranej Śląsk awansował na czwarte miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy. Podbeskidzie może jutro spaść na ostatnią lokatę w klasyfikacji. Stanie się tak, jeżeli Piast Gliwice przynajmniej zremisuje w Warszawie z Legią.
Wojciech_Falenta 28 Nov 2020 · 19:26