Piast Gliwice z dużymi szansami na drugą rundę el. Ligi Mistrzów. Korzystny wynik mistrza Polski [WIDEO]

Dziurek / shutterstock.com
Piast Gliwice zremisował 1:1 z BATE Borysów w pierwszym meczu pierwszej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów.
Pierwszą świetną okazję mistrz Polski stworzył sobie w 14 minucie. Niepilnowany w polu karnym Czerwiński nie był jednak w stanie skierować piłki do bramki z bliskiej odległości. Kilka minut później minimalnie obok uderzał Parzyszek.
Napastnik trafił do siatki w 36 minucie. Najpierw Valencia zagrał do Feliksa, ten strzelił z dystansu, golkiper wybił piłkę przed siebie, gdzie czekał Parzyszek, który wpakował ją do pustej bramki.
Tuż po przerwie zespół Fornalika mógł prowadzić 2:0, ale świetnej szansy nie wykorzystał Konczkowski.
Z minuty na minutę w drugiej połowie coraz większą przewagę budowali gospodarze, którzy dopięli swego w 64 minucie spotkania. Stasewicz prostym zwodem minął dwóch naszych zawodników, dograł piłkę do niepilnowanego Draguna, który precyzyjnym strzałem pokonał Placha.
Więcej bramek już w tym spotkaniu nie zobaczyliśmy i Piast Gliwice zremisował z BATE Borysów na wyjeździe 1:1. Rewanże odbędzie się w Gliwicach za tydzień.
Jakub Kreśliński10 Jul 2019 · 20:52