Piast Gliwice zremisował z drużyną Jakuba Rzeźniczaka

asinfo
Piast Gliwice zremisował z azerskim Qarabag Agdam Baku 1:1 (1:1) w środowym sparingu rozegranym w tureckim Belek.
Podopieczni Waldemara Fornalika objęli prowadzenie już po dziewięciu minutach gry, kiedy to celnie przymierzył Joel Valencia. Ekwadorczyk w sytuacji sam na sam minął bramkarza rywali i skierował piłkę do pustej bramki.
Zaledwie siedem minut później wyrównał mocnym uderzeniem z pola karnego Araz Abdullajew. W ekipie zza Kaukazu wystąpił Jakub Rzeźniczak. Byłego piłkarza Legii Warszawa zastąpił po 67 minutach gry Bedavi Husejnow.
Kolejnym przeciwnikiem Piasta na obozie w Turcji będzie czeski Bohemias 1905 Praga. Spotkanie zaplanowano na sobotę.