Piąte zwycięstwo Get Well Toruń w PGE Ekstralidze

Miedziński: Toruń to moje miejsce, ale nie wszystko zależy ode mnie
Źródło zdjęcia: YouTube

Get Well Toruń wygrał u siebie z Grupą Azoty Unią Tarnów 51:39 w drugim niedzielnym meczu dwunastej rundy rozgrywek PGE Ekstraligi.

"Anioły" odniosły w ten sposób piąte zwycięstwo w sezonie i umocniły się na piątym miejscu w tabeli. "Jaskółki" doznały natomiast ósmej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostały na przedostatniej lokacie w tabeli.

* * * * * *
Kluczowe wyścigi:

Bieg 2: Daniel Kaczmarek oraz Igor Kopeć-Sobczyński świetnie rozegrali pierwszy łuk i szybko zostawili daleko za swoimi plecami juniorów gości, którzy byli bezradni do mety. Po drugim z rzędu podwójnym zwycięstwie miejscowi prowadzili 10:2.

Bieg 7: Nicki Pedersen rozdzielił duet Jack Holder - Jason Doyle, który wcześniej podwójnie wygrał na otwarcie zawodów. Patryk Rolnicki nie liczył się jednak w stawce i przewaga "Aniołów" wzrosła do stanu 27:15.

Bieg 11: Niels Kristian Iversen odniósł czwarte indywidualne zwycięstwo, a za jego plecami linię mety minął Jack Holder. Peter Kildemand i Jakub Jamróg nie byli w stanie dogonić choćby młodego Australijczyka. Gospodarze prowadzili w tym momencie 40:26, co dawało im punkt bonusowy.

Bieg 15: Niepokonany wcześniej Iversen nieoczekiwanie zamknął stawkę wyścigu. Doyle na dystansie nie potrafił zbliżyć się do prowadzącego Bjerre. Jamróg z kolei pilnował trzeciego miejsca, które w efekcie pozbawiło zespół z Grodu Kopernika punktu bonusowego i prawdopodobnie także jazdy w fazie play off!

Zawodnik meczu: Kenneth Bjerre. Rzadko w tym sezonie spisywał się dobrze na wyjazdach, ale tym razem filigranowy Duńczyk nie zawiódł oczekiwań włodarzy "Jaskółek" i był najskuteczniejszym żużlowcem ekipy z Małopolski na Motoarenie.

* * * * * *
Get Well Toruń - Grupa Azoty Unia Tarnów 51:39

Get Well: Niels Kristian Iversen 12 (3,3,3,3,0), Jason Doyle 10 (2,3,0,3,2), Jack Holder 10 (3,1,1,2,3), Chris Holder 7 (2,1,3,0,1), Paweł Przedpełski 6 (1,2,1,2), Daniel Kaczmarek 4 (3,1,0), Igor Kopeć-Sobczyński 2 (2,0,0).

Unia: Kenneth Bjerre 14 (1,3,2,3,2,3), Jakub Jamróg 9 (3,2,1,2,0,1), Nicki Pedersen 9 (2,2,2,1,2), Peter Kildemand 5 (0,1,3,1,0), Patryk Rolnicki 2 (1,0,0,1), Kacper Konieczny 0 (0,0), Wiktor Kułakow 0 (0), Artur Mroczka 0 (0).

Pierwszy mecz: 39:51. Bonus: Brak.

Źródło: asinfo.

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Tylko na Meczyki.pl: Największa oferta na rynku! Podczas rejestracji wpisz kod MEGABONUS. Kliknij w "Sprawdź", aby zapoznać się ze szczególami.

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - kliknij w "sprawdź" i dowiedz się więcej.

Tylko na Meczykach: wpisz kod 60plnmeczyki i poza standardową ofertą powitalną, odbierz punkty, które wymienisz na nagrodę.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.