Piątkowski: Dla mnie to było szczególne spotkanie

Mateusz Piątkowski niegdyś reprezentował barwy Jagiellonii Białystok. Teraz zawodnik przyjechał na Podlasie z drużyną Wisły Płock.
Na boisku lepsi okazali się gospodarze, wygrywając 2:1. Piątkowski pojawił się na murawie na ostatni kwadrans spotkania.
- Dla mnie to było szczególne spotkanie, bo po raz pierwszy miałem okazję zagrać przeciwko Jagiellonii, po tym jak odszedłem z tego klubu. Grałem krótko, choć chciałem mieć więcej czasu, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony. Być może uda mi się to następnym razem. W drugiej połowie trzeba pamiętać o tej kontrowersyjnej sytuacji z rzutem karnym, ale też Jagiellonia po przerwie zaczęła łapać swój rytm, dzięki czemu strzeliła dwie bramki, za co trzeba jej pogratulować - powiedział po meczu zawodnik ekipy z Płocka.
Myślę, że byliśmy w tym meczu lepszym zespołem - zakończył Piątkowski.