Piękny gest deblowego partnera Hurkacza. Tak potraktował dziewczynkę od podawania piłek [WIDEO]

Twitter Screen
Podczas ostatniego meczu partner deblowy Huberta Hurkacza okazał piękny gest. Tenisista w bardzo miły sposób potraktował dziewczynkę od podawania piłek.
Obecnie trwa turniej ATP w Szanghaju. W rywalizacji deblowej wzięła udział para, w której skład weszli Hubert Hurkacz oraz Ben Shelton.
W poniedziałek polsko-amerykański zespół zmierzył się z Rinky Hijakatą oraz Cameronem Norrie. Spotkanie było rozgrywane w ramach pierwszej rundy turnieju.
Podczas pierwszego seta Hurkacz i Shelton prowadzili 5:4. W kluczowym momencie partii zarządzono przerwę spowodowaną opadami deszczu.
W trakcie pauzy tenisiści usiedli pod parasolami trzymanymi przez dziewczynki od podawania piłek. Shelton postanowił zwolnić nastolatkę z jej obowiązku.
Amerykanin wziął od dziewczynki parasol i zaprosił ją do ukrycia się przed deszczem. Shelton za swój gest został nagrodzony oklaskami i stał się ulubieńcem kibiców.
Po krótkiej przerwie kontynuowano spotkanie. Hurkacz i Shelton ponieśli porażkę w kilku gemach z rzędu przegrywając pierwszego seta 5:7.
W drugiej partii polsko-amerykańska para odrobiła straty wygrywając 7:5. Doszło do super tie-breaka, w którym Norrie i Hijakata wygrali 10:6.
Hurkacz i Shelton przegrali 1:2 kończąc deblowe zmagania w Szanghaju. Hijakta i Norrie zmierzyli się w kolejnej rundzie z Rajeevem Ramem i Joe Salisburym, których pokonali 2:1.
Filip Węglicki10 Oct 2023 · 13:01
Źródło: opracowanie własne