Piękny gol Messiego nie pomógł. Tylko remis Barcelony z Las Palmas [VIDEO]

Francesc Juan / Shutterstock.com
Zawodnicy UD Las Palmas przed własną publicznością zremisował z FC Barceloną 1:1 (0:1) w czwartkowym meczu 26. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy.
Goście spotkania prowadzenie objęli w 21. minucie. Wówczas Lionel Messi uderzał piłkę bezpośrednio z rzutu wolnego i pewnym strzałem zdołał pokonać bramkarza drużyny przeciwnej.
Gospodarze doprowadzili do wyrównania w 49. minucie za sprawą trafienia Jonathana Calleriego. 24-letni napastnik zamienił rzut karny na gola. Sędzia podyktował "jedenastkę" po zagraniu ręką przez Digne'a.
Zespół prowadzony przez Ernesto Valverde zanotował szósty remis w sezonie i wciąż jest liderem La Liga. Podopieczni Francisco Jemeza Martina plasują się z kolei na 18. pozycji.